شرکت Yuxing Chemical ، شعبه ای از گروه ملی بلواستار چین، با مسئولیت محدود و یک شرکت تابعه درجه سوم از ChemChina  است. این شرکت با بیش از یک قرن سابقه در سال 1919 تاسیس شده است و اثری محو نشدنی در توسعه صنایع شیمیایی چین برجای گذاشته است.

این شرکت یکی ازاولین و بزرگترین تولید کنندگان چینی درصنعت دی اکسید تیتانیوم است و فناوری و کیفیت محصول آن در داخل کشور پیشتاز است و چندین افتخار برتر را کسب کرده است.

کارخانه جدید این شرکت که در ژوئن 2010 تکمیل شد، بیش از 780 هزار متر مربع مساحت و بیش از 1600 کارمند دارد. شامل 26 دستگاه، از جمله تجهیزاتی که می توانند سالانه  100 هزارتن دی اکسید تیتانیوم روتیل تولید کنند.

Yuxing Chem  سیستم بازاریابی خود را که شامل بخش های فروش، خدمات و بازخورد اطلاعاتی با شعبه هایی در شانگهای، تیانجین، گوانگژو و شنیانگ راه اندازی کرده است. همچنین با صادرات به بیش از 20 کشور و منطقه از جمله آسیای جنوب شرقی، اروپا، آمریکا و آفریقا به یک برند معتبر و شناخته شده در تجارت کروم و تیتانیوم تبدیل شده است.

به عنوان یک شرکت دولتی، Yuxing Chem   تمام تلاش خود را برای انجام تعهدات اجتماعی خود انجام می دهد و اولویت را به حفاظت از محیط زیست می دهد. این شرکت از سیستم مدیریت HSE و سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2000 استفاده می کند و روی توسعه اقتصاد و فناوری پیشرفته بازیافت زباله کار می کند. این شرکت متوجه “انتشار صفر” زباله ها شده است و صنعت را در مورد حفاظت از محیط زیست در سطح چین رهبری می کند.

این شرکت پروژه تولید سالانه 100 هزار تن دی اکسید تیتانیوم را در پارک صنعتی شیمیایی جینان به پایان رسانده است و فاز دوم این پروژه بر اساس برنامه پنج ساله دوازدهم (2011-2015) به پایان رسید. در آینده، یوکسینگ به شکوفایی خود ادامه خواهد داد و دارای پیشرفته ترین امکانات و فناوری ها، بالاترین کیفیت، تولید در سطح جهانی، و بهترین روش های صرفه جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست در سراسر کشور خواهد بود.