درباره

درباره شرکت ما

شایگان تاو عرش

شرکت بازرگانی شایگان تاو عرش در سال 1401 با هدف تأمین و توزیع مواد اولیه صنایعی از جمله پلاستیک، لاستیک، رنگ و رزین، مواد غذایی، کشاورزی فعالیت خود را آغاز نمود. در این راستا، بهره مندی از کادر تحصیل کرده با داشتن تجربه ای بیش از 20 سال که شناخت کافی از نیازمندی های تجاری و فنی مشتریان در صنایع نامبرده دارند، نقطه قوتی است که با اتکای به آن توانسته ایم ارتباط مستمر و آگاهانه ای را بر پایه منافع مشترک با مشتریان پایه ریزی نماییم. این امر محقق نمی شود مگر با ایجاد شبکه ای گسترده و به روز جهت شناسایی و ارتباط با تولیدکنندگان مواد اولیه، فراهم نمودن زیر ساخت مناسب جهت تامین محصولات و به کارگیری تیم فروش مجرب که همگی با راهبری مدیریت ارشد مجموعه تلاش در کسب رضایت مشتریان دارند.

امید است با همکاری شما مشتریان گرانقدر، بتوانیم نقش مأثری در بهبود روند تولیدی کشور عزیزمان داشته باشیم.

 

دریافت کاتالوگ شرکت و مشاوره رایگان

شما می توانید از مشاوره رایگان و فنی تیم ما بهره مند شوید

تنوع محصولات

تنوع محصولات

شرکت شایگان تاو عرض با تنوع محصولی بالا در تولید مواد اولیه صنایعی از جمله پلاستیک، لاستیک، رنگ و رزین، مواد غذایی، کشاورزی، می تواند بخش عمده ای از نیاز بازار را تامین کند.

20 سال تجربه

20 سال تجربه

شرکت شایگان تاو عرض با اتکا به بیش از 20 سال تجربه و شناخت کافی از نیازمندی های تجاری و فنی مشتریان توانسته است سهم مهمی در بازار داشته باشد.

Experienced personnel

کادر مجرب

کادر تحصیل کرده و مجرب با داشتن تجربه ی بالا و به کارگیری تیم فروش مجرب که همگی با راهبری مدیریت ارشد مجموعه تلاش در کسب رضایت مشتریان دارند.

تخصص

چرا تیم شایگان

توانمندی های ما

شرکت بازرگانی شایگان تاو عرش با تکیه بر تخصص و توانمندی نیروی انسانی خود توانسته است سهم مهمی در بازار داشته باشد.

35%

پلاستیک

45%

رنگ و رزین

10%

کشاورزی

12%

موادغذایی