درباره شرکت  Shandong Jinhai Titanium Resources Technology Co.,Ltd.

این شرکت در شمال منطقه توسعه صنایع برتر استان Shandong در کناره منطقه اقتصادی فوق العاده رودخانه زرد و منطقه اقصادی آبی شبه جزیره Shandong قرار گرفته است. این منطقه نزدیک بندر Huanghua و در فاصله 120 کیلومتری از بندر  Tianjin قرار دارد و نزدیک به بزرگراه Changchun به Shenzhen و Tianjin به  Shantou است و دارای موقعیت جغرافیایی ویژه زیست محیطی و حمل و نقل مناسب برای هر دو روش راههای زمینی و آبی می باشد.

فعالیت اصلی شرکت، فروش و سرویس دهی در صنعت دی اکسید تیتانیوم است. ظرفیت تولید این مجموعه بالغ بر 200 هزار تن در سال است و تعداد 800 نفر پرسنل در این شرکت فعالیت دارند که 25 درصد آنها دربخش فنی و مهندسی مشغول هستند.

محصولات برای گرید های مربوط به حوزه نانو، الیاف، پوشش، پلاستیک و کاغذ هدف گذاری شده اند. ماشین آلات داخلی و خارجی با بالاترین و به روزترین تکنولوژی به کار گرفته شده است. با تکیه بر تکنولوژی های ثبت شده که توسط این مجموعه نواوری شده اند، برخی از مشکلات در تولید دی اکسید تیتانیوم به وسیله اصلاح چرخه تولید و کنترل و بازیافت مواد اولیه و محصولات جانبی رفع گردید.

پایبندی به خدمات با شعار ” کیفیت اول، بهترین شهرت ” ، محصولات را با سفیدی عالی، براقیت و پشت پوشی بالا، پخش شوندگی خوب، قدرت پوشش بالا، طیف ته آبی و مقاومت آب و هوایی به طور وسیعی در صنایع رنگ و پوشش، پلاستیک، مستربچ، لاستیک و سایر کاربردها، نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای صادراتی از جمله امریکا، کره جنوبی، هند، تایلند، کانادا، امارات، پاکستان، ترکیه، مالزی و سایر کشورها و منطقه ها به فروش می رساند.